List of participants: (download)
1. Konstantin Afanaciev, NC PHEP BSU, Minsk
2. Azad Ahmadov, JINR, Dubna
3. Victor Andreev, GSU, Gomel
4. Victor Anishchik, BSU, Minsk
5. Elena Avakyan, GSTU, Gomel
6. Sergey Avakyan, GSTU, Gomel
7. Alexander Babich, GSTU, Gomel
8. Konstantin Babich, GSU, Gomel
9. Leanid Babicheu, JIPNR-Sosny, Minsk
10. Eugene Bagashov, JIPNR-Sosny, Minsk
11. Aleksey Bajajin, JINR, Dubna
12. Aliaksandr Baran, IP NASB, Minsk
13. Vladimir Baryshevsky, RINP BSU, Minsk
14. Konstantin Batrakov, RINP BSU, Minsk
15. Leonardo Benucci, Ghent University
16. Andrej Bernadskiy, GSU, Gomel
17. Oleg Boyarkin, BSPU, Minsk
18. Galina Boyarkina, BSPU, Minsk
19. Yury Bystritskiy, JINR, Dubna
20. Vassily Chaikovsky, NC PHEP BSU, Minsk
21. Xin Chen, Tsinghua University, Beijing
22. Yurii Chernichenko, GSTU, Gomel
23. Elena Chernjavskaya, NC PHEP BSU, Minsk
24. Ekaterina Degtyareva, GSTU, Gomel
25. Oksana Deryuzhkova, GSU, Gomel
26. Eugeny Dey, GSU, Gomel
27. Alexander Dorokhov, JINR, Dubna
28. Alexander Drapezo, VIST GroupSensor Ltd., Minsk
29. Yahor Dydyshka, NC PHEP BSU, Minsk
30. Ekaterina Efimova, JINR, Dubna
31. Igor Emeliantchik, NC PHEP BSU, Minsk
32. Dmitriy Ermak, NC PHEP BSU, Minsk
33. Ilya Feranchuk, BSU, Minsk
34. Mikhail Galynskii, JIPNR-Sosny, Minsk
35. Vadim Gavrish, GSTU, Gomel
36. Valentin Gilewsky, JIPNR-Sosny, Minsk
37. Igor Golutvin, JINR, Dubna
38. Alexander Gribovskiy, GSU, Gomel
39. Yury Grishechkin, GSU, Gomel
40. Viktar Haurylavets, RINP BSU, Minsk
41. Aliaksei Hrynevich, NC PHEP BSU, Minsk
42. Laszlo Jenkovszky, BITP, Kiev
43. Valery Kapshai, GSU, Gomel
44. Ehor Kazitskiy, JIPNR-Sosny, Minsk
45. Viacheslav Khandramai, GSTU, Gomel
46. I. Kiselev, GSTU, Gomel
47. Alexander Kisselev, IHEP, Protvino
48. Elena Kokoulina, JINR, Dubna
49. Nikolai Kravchuk, JINR, Dubna
50. Sergey Kuchin, Bryansk SU, Bryansk, Novozybkov
51. Nikolay Kuchinskiy, JINR, Dubna
52. Yurii Kurochkin, IP NASB, Minsk
53. Semen Kuten, RINP BSU, Minsk
54. Viacheslav Kuvshinov, JIPNR-Sosny, Minsk
55. Vasiliy Lashkevich, GSTU, Gomel
56. Aliaksandr Leonau, BSU, Minsk
57. Michael Levchuk, IP NASB, Minsk
58. Alexander Litomin, NC PHEP BSU, Minsk
59. Alexander Lobko, RINP BSU, Minsk
60. Wolfgang Lohmann, DESY, Zeuthen
61. Svetlana Lukashevich, GSU, Gomel
62. Vladimir Makarenko, NC PHEP BSU, Minsk
63. Kristina Makarevich, RINP BSU, Minsk
64. Nikolay Maksimenko, GSU, Gomel
65. Andrej Man’ko, IP NASB, Minsk
66. Illia Maroz, RINP BSU, Minsk
67. Anastasiya Melnik, BSU, Minsk
68. Vladimir Mossolov, NC PHEP BSU, Minsk
69. Sergey Movchan, JINR, Dubna
70. Valentin Orlovich, NASB, Minsk
71. Mila Pandurovic, Vinˇca Institute of Nuclear Sciences, Belgrade
72. Alexander Pankov, GSTU, Gomel
73. Yuri Pleskachevsky, GB NASB, Gomel
74. Alexander Pobijakha, GSU, Gomel
75. Vladimir Ponariadov, BSU, Minsk
76. Elena Povprits, Bryansk SU, Bryansk, Novozybkov
77. Dmitry Prokopenko, GSTU, Gomel
78. Valerii Prokoshin, BSU, Minsk
79. Marina Prudnikova, JINR, Dubna
80. Alexander Rogachev, GSU, Gomel
81. Oleg Rogachevskiy, JINR, Dubna
82. Anatoli Rouba, RINP BSU, Minsk
83. Elena Russakovich, JINR, Dubna
84. Nikolai Russakovich, JINR, Dubna
85. Nikolai Sakhno, GSU, Gomel
86. Maria Savina, JINR, Dubna
87. Sergey Savitskiy, PUE ”ARTMASH”, Minsk
88. Sergey Sedykh, JINR, Dubna
89. Anatoliy Serdyukov, GSU, Gomel
90. Maria Serdyukova, GSU, Gomel
91. Inna Serenkova, GSTU, Gomel
92. Mikhail Sergeenko, GSMU, Gomel
93. Alexey Sery, Brest SU, Brest
94. Alexander Shalyt-Margolin, NC PHEP BSU, Minsk
95. Sergej Shashkov, SOL Instruments Ltd., Minsk
96. Sergei Shmatov, JINR, Dubna
97. Dzmitry Shoukavy, IP NASB, Minsk
98. Nikolai Shumeiko, NC PHEP BSU, Minsk
99. Alexander Shumilin, SCST, Minsk
100. Alexander Silenko, RINP BSU, Minsk
101. Vladimir Skalozub, DNU, Dnepropetrovsk
102. Olga Solovtsova, GSTU, Gomel
103. Siarhej Son, GSTU, Gomel
104. Victor Stankevich, GEI of MES, Gomel
105. Vassily Strazhev, BSU, Minsk
106. Alexei Sytov, BSU, Minsk
107. Svetlana Sytova, RINP BSU, Minsk
108. Andrey Terletskiy, JINR, Dubna
109. Viktor Tikhomirov, RINP BSU, Minsk
110. Evgeniy Timoshin, GSTU, Gomel
111. Sergey Timoshin, GSTU, Gomel
112. Lev Tomilchik, IP NASB, Minsk
113. Gennadiy Tyumenkov, GSU, Gomel
114. Sergey Tyutyunnikov, JINR, Dubna
115. Elena Vakulina, Bryansk SU, Bryansk, Novozybkov
116. Elena Velicheva, JINR, Dubna
117. Vladimir Voronin, JINR, Dubna
118. Vitaly Yermolchyk, NC PHEP BSU, Minsk
119. Aleksandr Zhuk, Odessa Univ., Odessa
120. Ihar Zhuk, JIPNR-Sosny, Minsk
121. Vladimir Zykunov, BelSUT, Gomel